Dijital Dünya'ya ayak uydurun! 

Bee Teknoloji; Plan, araştırma, strateji ve teknoloji çerçevesinde firmaları en uygun noktaya getirmeyi hedefleyen bir pazar araştırma şirketidir. Müşterilerimizin özel isteklerine göre soru içerikleri hazırlayıp bunların kendi saha araştırmacılarımız aracılığıyla cevaplanmasını sağlıyoruz.  

Bee Technology; We are a market research company that aims to bring companies to the most appropriate point within the framework of plan, research, strategy and technology. We prepare question contents according to the special requests of our customers and ensure that they are answered by our own field researchers.

Hakkımızda

Küreselleşen dünyada bilişim ve teknoloji sektörlerinin önemi hayatımızın her alanında gün geçtikçe artmaktadır. Ayrıca başarılı olmak isteyen her gerçek ve tüzel kişilik güncel gelişmeleri takip etmelidir ve sektörel anlamda en hızlı gelişmelerin yaşandığı alan son zamanlarda bilişim olmuştur.

BEE Teknoloji, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Şirketimiz sektörü her ne olursa olsun kurumsal şirketlere pazar araştırması ve analizi hizmeti sunmaktadır. Bu amaçla Türkiye’nin her yerinde 150’den fazla yarı zamanlı saha araştırma görevlimiz bulunmakta ve müşterilerimizle birlikte belirlediğimiz yerde ve zamanda saha araştırma hizmeti vermekteyiz. Çıkan sonuçlara göre uzman analiz ekibimizle değerlendirme raporları hazırlamakta ve müşterilerimize en doğru sonuçları sağlamaktayız.

Misyon

Misyonumuz, yenilikçi bakış açımız ile teknolojik araştırma ve geliştirme metodlarını pazar bilgisi ve hakimiyetini geliştirmek isteyen şirketlerin hizmetine sunmaktır. Bunu yaparken hem ülke ekonomisi ve hem de ülkenin teknoloji ekosistemine katkı sağlayarak araştırma ve teknoloji alanında uluslararası rekabeti arttırmayı hedefliyoruz.

Gayrimenkul, inşaat, eğitim, sağlık, finans, otomotiv ve daha nice sektörlere mensup olan her şirkete kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmek ve bunu yaparken teknolojik yenilikleri müşterilerimizin işlerini kolaylaştıracak şekilde hizmetlerine sunmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz, ileri teknoloji bilgi edinme sistemlerini geleneksel saha araştırma metodlarıyla harmanlayarak, hizmet verdiğimiz şirketlerin rekabet güçlerini arttırmaya yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için en son teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en doğru bilgiyi en hızlı şekilde elde edip iletmemize uygun altyapıyı oluşturmayı amaçlıyoruz. Bununla beraber müşterilerimizi ileriye taşıyacak analiz sonuçları ve çözüm önerileri sunarak müşteri memnuniyetini yükseltmek ve bu alanda öne çıkmaktır.